Slow West (2015)

Gausie rietumi (2015)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Trilleris, Vesterns.
Režisors: John Maclean
Pirmizrāde: 2015-05-15
Ilgums: 84 min


Gausie rietumi 2015 apraksts & anotācija

Filma tiks demonstrēta tikai kinofestivāla "Spektrs VI" ietvaros: http://www.forumcinemas.lv/Events/Spektrs/. Ja Vess Andersons un Kventins Tarantino kopā uzņemtu filmu, tad šis varētu būt viņu sadarbības rezultāts: ekscentrisks vesterns, ko vienādās daļās veido romantika, piedzīvojumi, apšaudes un melnais humors. Režisora, kādreizējā The Beta Band mūziķa Džona Maklīna pilnmetrāžas debija ir saņēmusi ievērojamā neatkarīgā kino festivāla Sandensas žūrijas balvu un kvēlas kritiķu atsauksmes par izdomas bagāto klasiskā vesterna žanra interpretāciju. Ir 19. gadsimts. Sešpadsmitgadīgais Džejs no Skotijas ir devies uz Ameriku, lai uzmeklētu savu pirmo mīlestību Rozu. Jaunekli savā paspārnē paņem Silass Selleks, noslēpumains un pieredzējis ceļotājs. Abi kopā dodas uz mežonīgajiem rietumiem, un, izrādās, sapņotājam un ciniķim ir vienam no otra ko pamācīties. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Slow West 2015 apraksts & anotācija

'Slow West' follows a 16-year-old boy on a journey across 19th Century frontier America in search of the woman he loves...

Slow West Gausie rietumi aktieri


Slow West Gausie rietumi atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Gausie rietumi online latviski

Gausie rietumi online

Gausie rietumi online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Slow West online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Slow West latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Slow West Gausie rietumi 2015 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.