Snowpiercer (2013)

Caur sniegiem (2013)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Drāma, Zinātniskā fantastika.
Režisors: Joon-ho Bong
Pirmizrāde: 0000-00-00
Ilgums: 126 min


Caur sniegiem 2013 apraksts & anotācija

Zeme. Netāla nākotne. 17 gadus pēc tam, kad uz planētas notikusi tehnoloģiska katastrofa, agrākos mežus un dārzus klāj sniegi un ledāji. Dzīvība ir saglabājusies tikai lielajā vilcienā, kas bez apstājas traucas pa transeirāzijas maģistrāli. Vilciena priekšgalā dzīvo valdošā elite, bet pēdējos vagonos – vienkāršie ļaudis, kuru sadzīve līdzinās koncentrācijas nometnei: slimības, nabadzība, sargu patvaļa... Taču tieši šeit - starp pazemotajiem un aizvainotajiem, atradīsies Mesija, kurš būs spējīgs mest izaicinājumu elitei un atjaunot taisnīgumu. „Caur sniegiem” – dienvidkorejiešu kulta režisora Cžun-ho Bona (The Host) post-apokaliptiskais fantastikas trilleris pēc franču grafiskās noveles „LeTransperceneige” motīviem. Galvenās lomas atveido lielisks aktieru ansamblis – Kriss Evanss, Tilda Svintone, Eds Harriss, Džons Herts, Džeimijs Bells un citi. Filma angļu un korejiešu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Snowpiercer 2013 apraksts & anotācija

In a future where a failed global-warming experiment kills off most life on the planet, a class system evolves aboard the Snowpiercer, a train that travels around the globe via a perpetual-motion engine.

Snowpiercer Caur sniegiem aktieri


Snowpiercer Caur sniegiem atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Caur sniegiem online latviski

Caur sniegiem online

Caur sniegiem online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Snowpiercer online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Snowpiercer latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Snowpiercer Caur sniegiem 2013 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.