Stolen (2012)

Nolaupīšana (2012)

4 4/7 (1 vērtējums)

Žanrs: Asa sižeta, Trilleris.
Režisors: Simon West
Pirmizrāde: 2012-05-17


Nolaupīšana 2012 apraksts & anotācija

Stāsta galvenais varonis ir Vils Montgomerijs (aktieris Nikolass Keidžs), prasmīgs zaglis, kurš pavadījis 8 gadus cietumā pēc nodevības neveiksmīgā laupīšanā. Iznācis brīvībā, viņš ir gatavs atstāt savu kriminālo darbību pagātnē un atjaunot attiecības ar meitu Alisoni Loebu (aktrise Semi Geila), no kuras šajā laikā atsvešinājies. Montgomerija agrākais kriminālais grupējums, kā arī FIB aģents Tims Hārlends (aktieris Denijs Hjūstons) ir pārliecināti, ka Montgomerijs pirms apcietināšanas paguvis noslēpt laupījumu 10 miljonu dolāru vērtu garantiju apmērā. Lai pie tā tiktu, kādreizējais zādzību biedrs Vinsents (aktieris Džošs Lūkass) nolaupa Alisoni un pieprasa toreizējo guvumu kā izpirkšanas maksu, turot viņu skaņu izolētā taksometra bagāžniekā Mardi Gras dienā, kur viņu ir tikpat kā neiespējami atrast. Montgomerijam ir tikai viena diena laika, lai sadabūtu rokā 10 miljonu dolāru izpirkuma naudu, taču, lai cik grūti tam nāktos noticēt Vinsentam un FIB, viņam šīs naudas patiesībā nav. Montgomerijam atliek tikai viens - uzticēties saviem instinktiem un mesties uz vienu roku ar citu agrāko noziegumu partneri - skaisto, seksīgo un attapīgo Railiju Džefersu (aktrise Malina Akermane). Kopā viņiem jānostrādā īsts laupīšanas meistarstiķis, lai Montgomerijs varētu atgūt savu meitu... pirms nav par vēlu.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Stolen 2012 apraksts & anotācija

A former thief frantically searches for his missing daughter, who has been kidnapped and locked in the trunk of a taxi.

Stolen Nolaupīšana aktieri


Stolen Nolaupīšana atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri (1)

Tāda diezgan vidēja filma (nekas pērsteidzošs, nekas īpašs, viss sižets diezgan paredzams), kā jau visas pēdējās Nikolasa filmas :(

Artius Ārme | Vērtējums: 4

Nolaupīšana online latviski

Nolaupīšana online

Nolaupīšana online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Stolen online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Stolen latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Stolen Nolaupīšana 2012 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.