Stonehearst Asylum (2014)

Stounhērstas trakonams (2014)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Trilleris.
Režisors: Brad Anderson
Pirmizrāde: 2014-10-24


Stounhērstas trakonams 2014 apraksts & anotācija

Mistiskā trillera "Stounhērstas trakonams" veidotāji aicina ielūkoties visbaisākajos XIX gadsimta dzīves nostūros. Filma uzņemta pēc tumšu un šaušalīgu stāstu meistara Edgara Alana Po darba motīviem.Psihiatriskajā slimnīcā drūmu un aukstu kalnu ielokā ierodas Hārvarda medicīnas skolas abiturients Edvards Ņūgeits (Džims Stērdžess, kas pazīstams pēc filmām "Mākoņu atlants", "21", "Viena diena"). Jauneklis ir gatavs likt lietā iegūtās zināšanas. Viņu sagaida iestādes vadītājs – profesors Sailass Lems (Bens Kingslijs). Apskatot slimnīcu, jaunais cilvēks iepazīstas ar vienu no pacientēm – Elīzu Greivsu (Keita Bekinseila). Skaistā meitene ar vārīgo dvēseli ieinteresē topošo ārstu, taču izvairās no saskares ar viņu.Ar laiku kļūst skaidrs, ka ne tikai trakonama pacienti ir mīklaini. Kādudien Edvards apmaldās milzīgajā namā un nokļūst pagrabā, par kura esamību viņam iepriekš nebija ne jausmas. Tas, kas tur apslēpts, uz visiem laikiem mainīs gan jaunā ārsta, gan pārējo psihiatriskās slimnīcas iemītnieku likteni. Režisors Breds Andersons ("Mašīnists", "Transsibīrijas ekspresis") radījis vairākas filmas par izmaiņām cilvēka saprātā. Viņš lieliski prot atainot slimas psihes murgu pasauli. Šoreiz režisors pēta garīgi slimos. Ar lielisku aktieru palīdzību tas izdodas ļoti ticami. Filmā tēlo balvas "Oskars" laureāti Bens Kingslijs un Maikls Keins. Viena no galvenajām lomām nav biedējusi Keitu Bekinseilu – britu aktrisi ar neaizmirstamu smaidu, ko pazīstam pēc filmām "Aviators" un "Pērlhārbora".Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Stonehearst Asylum 2014 apraksts & anotācija

A recent medical school grad who takes a position at a mental institution soon finds himself taken with one of his colleagues -- though he has no initial idea of a recent, horrifying staffing change.

Stonehearst Asylum Stounhērstas trakonams aktieri


Stonehearst Asylum Stounhērstas trakonams atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Stounhērstas trakonams online latviski

Stounhērstas trakonams online

Stounhērstas trakonams online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Stonehearst Asylum online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Stonehearst Asylum latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Stonehearst Asylum Stounhērstas trakonams 2014 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.