Stronger (2017)

Stiprāks (2017)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Biogrāfija, Drāma.
Režisors: David Gordon Green
Pirmizrāde: 2017-09-22
Ilgums: 116 min


Stiprāks 2017 apraksts & anotācija

Filmas pamatā ir patiesi notikumi, un tā uzņemta pēc "The New York Times" bestsellera motīviem. Sižeta centrā ir vienkāršs strādnieku puisis Džefs Baumans, kurš 2013. gada Bostonas maratona teroraktā zaudēja abas kājas. Viņa fotoattēls no traģēdijas brīža aizkustināja ļaužu sirdis visā pasaulē, bet mediji viņu pret paša gribu padarīja teju par rokzvaigzni. Biogrāfiskā drāma "Stiprāks" ir emocionāls stāsts par viena cilvēka ciešanām un spēju atrast sevī spēku pārvarēt ciešanas. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Stronger 2017 apraksts & anotācija

Stronger is the inspiring real life story of Jeff Bauman, an ordinary man who captured the hearts of his city and the world to become a symbol of hope following the infamous 2013 Boston Marathon bombing.

Stronger Stiprāks aktieri


Stronger Stiprāks atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Stiprāks online latviski

Stiprāks online

Stiprāks online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Stronger online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Stronger latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Stronger Stiprāks 2017 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.