Ted 2 (2015)

Teds 2 (2015)

6 6/7 (2 vērtējumi)

Žanrs: Komēdija.
Režisors: Seth MacFarlane
Pirmizrāde: 2015-06-26


Teds 2 2015 apraksts & anotācija

Teds ir atgriezies!Runājošais rotaļu lācis Teds iestūrē laulības ostā, un jaunās ģimenes pirmais kopīgais lēmums ir radīt pēcnācēju. Kur daba līdzēt nevar, talkā nāk spermas donori un Teda labākais draugs Džonijs (Marks Vālbergs). Taču pirms kļūt par tēvu, Tedam nāksies tiesas priekšā pierādīt, ka viņš ir pilntiesīgs sabiedrības loceklis.Pēc 2012. gadā izrādītās komēdijas "Teds" fenomenālajiem panākumiem visā pasaulē seriāla "Family Guy" autors Sets Makfārlins atgriežas ar komēdijas turpinājumu kā scenārija autors, režisors un galvenās lomas – rotaļu lāča Teda balss ieskaņotājs.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Ted 2 2015 apraksts & anotācija

Newlywed couple Ted and Tami-Lynn want to have a baby, but in order to qualify to be a parent, Ted will have to prove he's a person in a court of law.

Ted 2 Teds 2 aktieri


Ted 2 Teds 2 atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (1)

super

| Vērtējums: 7/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Teds 2 online latviski

Teds 2 online

Teds 2 online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Ted 2 online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Ted 2 latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Ted 2 Teds 2 2015 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.