The Amazing Spider-Man (2012)

Apbrīnojamais Zirnekļcilvēks (2012)

5.7 5.7/7 (6 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Fantāzija, Trilleris.
Režisors: Marc Webb
Pirmizrāde: 2012-07-03
Ilgums: 136 min


Apbrīnojamais Zirnekļcilvēks 2012 apraksts & anotācija

"Apbrīnojamais Zirnekļcilvēks" ir stāsts par Pīteru Pārkeru, vienaudžu izstumtu vidusskolnieku, ko pametuši vecāki un uzaudzinājuši tēvocis Bens un tante Meja. Pīters cenšas atrast savu vietu dzīvē un rast iespēju būt kopā ar savu pirmo skolas mīlestību Gvenu. Kad Pīters atrod noslēpumainu koferi, kas piederējis viņa tēvam, viņš sāk saprast savu vecāku pazušanas iemeslus un nonāk uz pēdām doktoram Kurtam Konorsam, kas ir viņa tēva bijušais biznesa partneris. Drīz vien Pīteram nākas pieņemt izšķirošus lēmumus un likt lietā savu spēku un spējas, lai kļūtu par to, ko viņam lēmis liktenis - par varoni.Filma 3D formātā. *Atsevišķos kinoteātros arī 2D. Sīkāka informācija par formātiem - kinoteātru repertuārosFilma tiek demonstrēta angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

The Amazing Spider-Man 2012 apraksts & anotācija

Peter Parker finds a clue that might help him understand why his parents disappeared when he was young. His path puts him on a collision course with Dr. Curt Connors, his father's former partner.

The Amazing Spider-Man Apbrīnojamais Zirnekļcilvēks aktieri


The Amazing Spider-Man Apbrīnojamais Zirnekļcilvēks atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (2)
+1

patika

| Vērtējums: 5/7

patika

| Vērtējums: 7/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Apbrīnojamais Zirnekļcilvēks online latviski

Apbrīnojamais Zirnekļcilvēks online

Apbrīnojamais Zirnekļcilvēks online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Amazing Spider-Man online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Amazing Spider-Man latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Amazing Spider-Man Apbrīnojamais Zirnekļcilvēks 2012 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.