The Double (2011)

Dubultnieks (2011)

4 4/7 (1 vērtējums)

Žanrs: Noziegums, Drāma, Mistika, Trilleris.
Režisors: Michael Brandt
Pirmizrāde: 2011-09-23


Dubultnieks 2011 apraksts & anotācija

Saimons Džeimss ir bikls valsts ierēdnis, kolēģi viņu pazemo, meitenes ignorē. Dzīvodams tādu dzīvi, viņš kļūst gandrīz nemanāms. Kad birojā uzrodas darbinieks, kas mats matā līdzinās kolēģim, apkārtējie to itin kā nemana. Kaut gan ārēji jauniņais ir precīza Saimona kopija, viņu raksturi ir pilnīgi pretēji. Dubultnieks ir pašpārliecināts, pievilcīgs un izturas nepiespiesti. Pamazām viņš pārņem varoņa dzīvi un grūž Saimonu vēl lielākā izmisumā.Džesijs Eizenbergs (Jessy Eisenberg) pārliecinoši tēlo Saimona un viņa dubultnieka dubultlomu. Skatītāji viņu labi pazīst pēc filmas „Sociālais tīkls” (par šo lomu viņš tika nominēts balvai „Oskars”) un „Krāpšanas ilūzija”. Kopā ar viņu jaunajā filmā tēlo poļu un austrāliešu izcelsmes aktrise Mia Vasikovska (Mia Wasikowska), kuru daudzi atceras pēc filmas „Alise brīnumzemē” un paši aktīvākie skatītāji – pēc Džima Džārmuša (Jim Jarmusch) pēdējā kinodarba „Izdzīvo tikai mīlētāji”. Filmā jaušamas Franca Kafkas stila nianses, tā nežēlīgi atkailina mazā cilvēka bailes no pasaules, kas viņu nospiež; autori šķietami rotaļīgi iedziļinās personības unikalitātē. „Dubultniekā” nav rodams vienkāršs problēmu skaidrojums, un tie, kuriem nebūs pa prātam sirreālistiskais sižets, spēs saskatīt dziļāku jēgu un „Dubultnieka” spogulī ieraudzīs sevi.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

The Double 2011 apraksts & anotācija

A retired CIA operative is paired with a young FBI agent to unravel the mystery of a senator's murder, with all signs pointing to a Soviet assassin.

The Double Dubultnieks aktieri


The Double Dubultnieks atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri (1)

Diezgan sapiņķerēta, kas noved pie liekiem jautājumiem jau filmas sākumā. Galu galā filma izrādās nekas īpašs un interesants.

Artius Ārme | Vērtējums: 4

Dubultnieks online latviski

Dubultnieks online

Dubultnieks online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Double online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Double latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Double Dubultnieks 2011 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.