The Expendables 2 (2012)

Neiznīcināmie 2 (2012)

5.8 5.8/7 (8 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Piedzīvojumu.
Režisors: Simon West
Pirmizrāde: 2012-08-17
Ilgums: 102 min


Neiznīcināmie 2 2012 apraksts & anotācija

Piedzīvojumu filmu zvaigznes – Silvestrs Stallone, Džeisons Stethems, Brūss Viliss, Arnolds Švarcenegers, Žans Klods van Damme, Džets Li, Dolfs Lundgrēns un Čaks Noriss atgriežas sen gaidītajā 2010. gada kases grāvēja turpinājumā. Šoreiz viss ir ļoti personiski. Bārnijs Ross un viņa bijušo algotņu banda sanāk kopā, kad Čērča kungs (Brūss Viliss) neiznīcināmajiem uzdod šķietami vieglu darbu. Bārnijam liekas, ka gaidāma viegla peļņa. Kad viss saiet grīstē un kāds no neiznīcināmajiem tiek nežēlīgi nogalināts, viņiem jāatriebjas ienaidnieka teritorijā, un tur izredžu ir ļoti maz.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

The Expendables 2 2012 apraksts & anotācija

Mr. Church reunites the Expendables for what should be an easy paycheck, but when one of their men is murdered on the job, their quest for revenge puts them deep in enemy territory and up against an unexpected threat.

The Expendables 2 Neiznīcināmie 2 aktieri


The Expendables 2 Neiznīcināmie 2 atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (3)

Vienkārša filma ar vecajiem (labajiem) aktieriem un daudz action. Patika, ka aktieri izteica jokus saistībā ar viņu tēlotiem tēliem no vecajām filmām vai arī citām leģendām un aizspriedumiem. Filma patika arī daiļajam dzimumam.

| Vērtējums: 5/7

Vecie - labie aktieri savakti viena filma!Lieliska!

| Vērtējums: 6/7

forsi aktieri

| Vērtējums: 7/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Neiznīcināmie 2 online latviski

Neiznīcināmie 2 online

Neiznīcināmie 2 online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Expendables 2 online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Expendables 2 latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Expendables 2 Neiznīcināmie 2 2012 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.