The Expendables 3 (2014)

Neiznīcināmie 3 (2014)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Piedzīvojumu, Trilleris.
Režisors: Patrick Hughes
Pirmizrāde: 2014-07-25


Neiznīcināmie 3 2014 apraksts & anotācija

Šoreiz neiznīcināmajiem ceļā stāsies Konrads Stounbenkss (Mels Gibsons), kas pirms daudziem gadiem kopā ar Bārniju (Silvestrs Stallone) radījis šo komandu. Reiz krietnais vīrs tagad kļuvis par negodīgu darboni un tirgo ieročus, lai iedzīvotos. Bārnijs saņēmis pavēli viņu novākt un domā, ka ir to izdarījis. Taču Stounbenkss, nosvinējis savas bēres, atkal parādās atklātībā. Viņš atgriežas, lai izrēķinātos ar neiznīcināmajiem. Bārnijam ir citi nodomi. Cīņā ar seniem ienaidniekiem viņš nolēmis iesaistīt svaigus spēkus un uzņem neiznīcināmo komandā jaunus, veiklus, kaujas tehniku apguvušus profesionāļus. Šis neiznīcināmo uzdevums pārvēršas par izrādi – vecā gvarde mācās no jaunajiem, kam cīņā palīdz augstās tehnoloģijas. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

The Expendables 3 2014 apraksts & anotācija

Barney and his team, known as "The Expendables", come into conflict with ruthless arms dealer Conrad Stonebanks, the Expendables' co-founder, who is determined to destroy the team.

The Expendables 3 Neiznīcināmie 3 aktieri


The Expendables 3 Neiznīcināmie 3 atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Neiznīcināmie 3 online latviski

Neiznīcināmie 3 online

Neiznīcināmie 3 online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Expendables 3 online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Expendables 3 latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Expendables 3 Neiznīcināmie 3 2014 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.