The Fault in Our Stars (2014)

Vainīgas ir zvaigznes (2014)

7 7/7 (1 vērtējums)

Žanrs: Drāma.
Režisors: Josh Boone
Pirmizrāde: 2014-06-06


Vainīgas ir zvaigznes 2014 apraksts & anotācija

Neparastais mīlas stāsts ir par Heizelu, kura cīnās ar vēzi un iet uz atbalsta grupu daudziem citiem tādiem kā viņa, līdz reiz viņa tur satiek Augustu. Viņa parādīšanās ar vēzi slimo bērnu un jauniešu atbalsta grupā pārraksta Heizelas stāstu pilnīgi no jauna. Starp viņiem uzliesmo mīlestība, viņi filozofē par dažādām dzīves tēmām, viņi dzīvo tā, it kā katra diena būtu pēdējā…Filmas pamatā ir NEW YORK TIMES bestsellera autora Džona Grīna darbs, kurš guvis plašu popularitāti visā pasaulē un kurā spīdoši atklāta jautrība, saviļņojums un traģiskums, ko sniedz dzīvība un mīlestība.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

The Fault in Our Stars 2014 apraksts & anotācija

Hazel and Gus are two teenagers who share an acerbic wit, a disdain for the conventional, and a love that sweeps them on a journey. Their relationship is all the more miraculous given that Hazel's other constant companion is an oxygen tank, Gus jokes about his prosthetic leg, and they met and fell in love at a cancer support group.

The Fault in Our Stars Vainīgas ir zvaigznes aktieri


The Fault in Our Stars Vainīgas ir zvaigznes atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Vainīgas ir zvaigznes online latviski

Vainīgas ir zvaigznes online

Vainīgas ir zvaigznes online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Fault in Our Stars online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Fault in Our Stars latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Fault in Our Stars Vainīgas ir zvaigznes 2014 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.