The Fifth Estate (2013)

Piektā vara (2013)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Biogrāfija, Drāma.
Režisors: Bill Condon
Pirmizrāde: 2013-10-18


Piektā vara 2013 apraksts & anotācija

Dramatiskais trilleris PIEKTĀ VARA, kura pamatā ir patiesi notikumi, aizsākas, kad tīmekļa medija "WikiLeaks" dibinātājs Džūljens Asanžs un viņa kolēģis Daniels Domšaits-Bergs kopīgi uzsāk priviliģēto un pie varas esošo atmaskošanu. Par niecīgiem līdzekļiem viņi izveido platformu, kas ļauj tās lietotājiem anonīmi nopludināt konfidenciālu informāciju, kas izgaismo valdību tumšākos noslēpumus un korporatīvos noziegumus. Drīz vien šī vietne publicē vairāk sensacionālu ziņu, nekā pasaules ievērojamākās mediju organizācijas kopā ņemtas. Bet kad Asanžs un Bergs piekļūst lielākajai ASV slepeno diplomātisko dokumentu datubāzei, viņi nonāk konfliktā viens ar otru un saskaras ar mūsu laiku raksturojošo jautājumu - kāda cena brīvā sabiedrībā ir noslēpumu glabāšanai, un kāda cena to atmaskošanai?Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

The Fifth Estate 2013 apraksts & anotācija

A dramatic thriller based on real events, THE FIFTH ESTATE reveals the quest to expose the deceptions and corruptions of power that turned an Internet upstart into the 21st century's most fiercely debated organization.

The Fifth Estate Piektā vara aktieri


The Fifth Estate Piektā vara atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Piektā vara online latviski

Piektā vara online

Piektā vara online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Fifth Estate online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Fifth Estate latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Fifth Estate Piektā vara 2013 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.