The Frozen Ground (2013)

Sasalusī zeme (2013)

6 6/7 (4 vērtējumi)

Žanrs: Noziegums, Trilleris.
Režisors: Scott Walker
Pirmizrāde: 2013-08-23
Ilgums: 105 min


Sasalusī zeme 2013 apraksts & anotācija

Skota Volkera filmas sižets par maniaku, kas slepkavo Aļaskā, balstīts reālos notikumos. Galvenajās lomās – Nikolass Keidžs un skaistule Vanesa Hadžensa. Filmā piedalās arī slavenais reperis 50 Cent un Rada Mičela („Klusais kalns”).Maniaks Roberts Hansens (Dž. Kjūsaks) savus noziegumus pastrādāja XX gs. 80. gados un tiek turēts aizdomās par 20 sieviešu noslepkavošanu. Viņš aizveda savus upurus Aļaskas savvaļā, vēroja tos un pēc tam medīja kā dzīvniekus. Maniaks dzīvoja kā gluži parasts cilvēks – bija kārtīgs ģimenes tēvs, ceptuves īpašnieks un krietns mednieks. Policijas centieni aizturēt slepkavu cieta sakāvi, un tā turpinājās veselus 13 gadus. Tikai policijas seržants Džeks Halkombs (N. Keidžs) nenolaiž rokas un pamazām tuvojas mērķim – slepkavību noslēpuma atminējumam.Atklāt noziegumus seržantam palīdz pusaudze, kurai izdevies aizbēgt no maniaka. Viņi kopā izstrādā slepkavas notveršanas plānu un izdomā, kā ievilināt viņu savos tīklos. Notiek sarežģīta šaha partija – spēle uz dzīvību un nāvi. Vai viņiem izdosies apturēt maniaku un novērst noziegumus? Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

The Frozen Ground 2013 apraksts & anotācija

An Alaska State Trooper partners with a young woman who escaped the clutches of serial killer Robert Hansen to bring the murderer to justice. Based on actual events.

The Frozen Ground Sasalusī zeme aktieri


The Frozen Ground Sasalusī zeme atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Sasalusī zeme online latviski

Sasalusī zeme online

Sasalusī zeme online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Frozen Ground online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Frozen Ground latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Frozen Ground Sasalusī zeme 2013 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.