The Giver (2014)

Devējs (2014)

6 6/7 (1 vērtējums)

Žanrs: Drāma, Zinātniskā fantastika.
Režisors: Phillip Noyce
Pirmizrāde: 2014-08-15


Devējs 2014 apraksts & anotācija

Jona dzīvo nevainojamā sabiedrībā, ko neplosa kari, nesaskaņas, ciešanas, kurā nav ne prieka, ne atmiņu. Ikviens šajā sabiedrībā dzīvo saskaņā ar noteiktu kārtību, nesaskaroties ar izvēles grūtībām. Padome nolemj, ka jauneklim jākļūst par sabiedrības pagātnes atmiņu glabātāju, pārņemot tās no Devēja. Jonam atklājas patiesība par īsto pasauli un visu, kas ar to saistīts - prieku, baudu un arī sāpēm.Filmas pamatā amerikāņu rakstnieces Luisas Lorijas zinātniskās fantastikas romāns jauniešiem "Devējs" (The Giver), kas tiek uzskatīts par vienu no ietekmīgākajiem darbiem mūsdienu literatūrā zinātniskās fantastikas žanrā. Grāmata izdota arī Latvijā.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

The Giver 2014 apraksts & anotācija

In a seemingly perfect community, without war, pain, suffering, differences or choice, a young boy is chosen to learn from an elderly man about the true pain and pleasure of the "real" world.

The Giver Devējs aktieri


The Giver Devējs atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Devējs online latviski

Devējs online

Devējs online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Giver online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Giver latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Giver Devējs 2014 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.