The Glass Castle (2017)

Stikla pils (2017)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Biogrāfija, Drāma.
Režisors: Destin Daniel Cretton
Pirmizrāde: 2017-08-11


Stikla pils 2017 apraksts & anotācija

Dženetu Volsu kopā ar brāli un abām māsām audzina ekscentriski vecāki, kuru ideāli un ietiepīgā atteikšanās no vispārpieņemtajiem standartiem ir ģimenes lāsts un vienlaicīgi arī glābiņš. Viņi pastāvīgi maina dzīvesvietu un bēguļo no FIB. Dženetas māte ir māksliniece, kurai vairāk rūp gleznošana, nevis pusdienu gatavošana bērniem, bet tētis - alkoholiķis un sapņotājs, kas stāsta bērniem aizraujošus un krāšņus stāstus, atraisot fantāziju un novēršot uzmanību no skarbajiem sadzīves apstākļiem. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

The Glass Castle 2017 apraksts & anotācija

A young girl comes of age in a dysfunctional family of nonconformist nomads with a mother who's an eccentric artist and an alcoholic father who would stir the children's imagination with hope as a distraction to their poverty.

The Glass Castle Stikla pils aktieri


The Glass Castle Stikla pils atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Stikla pils online latviski

Stikla pils online

Stikla pils online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Glass Castle online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Glass Castle latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Glass Castle Stikla pils 2017 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.