The Grey (2012)

Sniegāju gūstekņi (2012)

5 5/7 (4 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Drāma.
Režisors: Joe Carnahan
Pirmizrāde: 2012-01-27


Sniegāju gūstekņi 2012 apraksts & anotācija

Laiems Nīsons tēlo nevaldāma rupju naftas ieguvēju pulciņa vadoni; kādu dienu viņu lidmašīna avarē tālajā Aļaskas tundrā. Cīnoties pret nāvējošiem ievainojumiem un briesmīgiem laika apstākļiem, izdzīvojušajiem dotas dažas dienas, lai pieveiktu sniega stihiju. Tomēr izrādās ka arktiskais klimats nav vienīgās briesmas avarējušo ceļā. Meklējot ceļu atpakaļ pie civilizācijas, viņiem nākas sastapties ar asinskāru vilku baru, kuri cilvēkus uzskata par iebrucējiem. Sākas nežēlīga cīņa uz spēku izsīkumu robežas, un uzvarētājs tajā var būt tikai viens.Lomās: Liam Neeson, Dermot Mulroney, James Badge Dale, Frank Grillo, Dallas RobertsRežisors: Joe CarnahanFilma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

The Grey 2012 apraksts & anotācija

In Alaska, an oil drilling team struggle to survive after a plane crash strands them in the wild. Hunting the humans are a pack of wolves who see them as intruders.

The Grey Sniegāju gūstekņi aktieri


The Grey Sniegāju gūstekņi atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (1)

Ļoti dziļa, šausminoša, patiesa, un brīžiem nervus stindzinoša, cik reāla. Dažbrīd man gribējās to izslēgt, lai nebūtu jāredz tas, ko redzēju filmā un kam nevarēju nejust līdzi. Izcili aktieru tēlojums, stāsts un laikam arī morāle.

| Vērtējums: 7/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Sniegāju gūstekņi online latviski

Sniegāju gūstekņi online

Sniegāju gūstekņi online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Grey online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Grey latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Grey Sniegāju gūstekņi 2012 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.