The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)

Hobits: Piecu armiju kauja (2014)

6 6/7 (1 vērtējums)

Žanrs: Piedzīvojumu, Fantāzija.
Režisors: Peter Jackson
Pirmizrāde: 2014-12-17


Hobits: Piecu armiju kauja 2014 apraksts & anotācija

"Hobits: Piecu armiju kauja" ir trešā, noslēdzošā daļa episkajai filmu triloģijai, kas uzņemta pēc britu rakstnieka Dž.R.R. Tolkīna pasaulslavenā fantāzijas romāna "Hobits" motīviem.Pēc rūķu valsts atgūšanas hobita Bilbo Baginsa, Torina Ozolvairoga un rūķu briesmu pilnie piedzīvojumi nebūt nav galā. Saniknotais pūķis Smogs izgāž savas ugunīgās dusmas uz Ezera pilsētas neaizsargātajiem iedzīvotājiem, bet Torina prātu apmiglojuši dārgumi, kuru dēļ viņš gatavs upurēt draudzību un godu. Bilbo nekādi neizdodas vest viņu pie prāta, tādēļ hobits spiests izdarīt riskantu izvēli, nenojaušot, ka tuvojas vēl lielākas briesmas - Viduszemes ļaunākais ienaidnieks Saurons nosūtījis orku leģionus uz Vientuļo kalnu. Ap savstarpēji karojošajām tautām savelkas tumsa, tādēļ rūķu, elfu un cilvēku rasēm jāizvēlas - apvienoties, vai tapt iznīcinātiem. Bilbo attopas piecu dižu armiju kaujas epicentrā, kur notiek cīņa uz dzīvību un nāvi, bet Viduszemes nākotne karājas mata galā.Arī šo, tāpat kā abas pirmās daļas, režisējis "Oskara" laureāts Pīters Džeksons (triloģija "Gredzenu pavēlnieks"), kurš kopā ar Gijermo del Toro, Frenu Volšu un Filipu Bojenu ir arī filmas scenārija autors. Vērienīgajā kino projektā atkal iesaistījušies skatītāju iemīļotie aktieri - Martins Frīmens Bilbo Baginsa lomā, Īens Makkelens Gendalfa un Ričards Armitedžs Torina Ozolvairoga lomā. Citu varoņu ādās iejutušies Keita Blanšeta, Orlando Blūms, Hugo Vīvings, Kristofers Lī, Evandželīna Lilija, Lūks Evanss, Benedikts Kamberbačs un citi.Filma 2D, 3D un HFR 3D formātā.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

The Hobbit: The Battle of the Five Armies 2014 apraksts & anotācija

The Company of Thorin has reached Smaug's lair; but can Bilbo and the Dwarves reclaim Erebor and the treasure? And, if so, can they hold on to it?

The Hobbit: The Battle of the Five Armies Hobits: Piecu armiju kauja aktieri


The Hobbit: The Battle of the Five Armies Hobits: Piecu armiju kauja atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (1)

Interesanta ļoti daudz fantazijas!

| Vērtējums: 6/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Hobits: Piecu armiju kauja online latviski

Hobits: Piecu armiju kauja online

Hobits: Piecu armiju kauja online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Hobbit: The Battle of the Five Armies online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Hobbit: The Battle of the Five Armies latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Hobbit: The Battle of the Five Armies Hobits: Piecu armiju kauja 2014 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.