The Internship (2013)

Praktikanti (2013)

5.7 5.7/7 (7 vērtējumi)

Žanrs: Komēdija.
Režisors: Shawn Levy
Pirmizrāde: 2013-06-07


Praktikanti 2013 apraksts & anotācija

Filma stāsta par Billiju un Niku - diviem četrdesmitgadīgiem draugiem, kuri ir zaudējuši savu darbu. Pārliecināti, ka viņu karjeras ceļš ir bijis izvēlēts pilnīgi nepareizi, draugi nolemj kļūt par praktikantiem kompānijā GOOGLE un sākt visu no baltas lapas. Lielākās ziepes sākas tad, kad par abu nejēgu galvenajiem konkurentiem kompānijā kļūst 20 gadus jaunie censoņi, kuri 21. gadsimta tehnoloģijās jūtas kā zivis ūdenī. Abiem praktikantiem ir mests vēl nebijis izaicinājums.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

The Internship 2013 apraksts & anotācija

Two recently laid-off men in their 40s try to make it as interns at a successful Internet company where their managers are in their 20s.

The Internship Praktikanti aktieri


The Internship Praktikanti atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (2)

Biju kino aizgājusi uz šo filmu, Smieklīga ļoti viņa ir.

| Vērtējums: 7/7

laba

| Vērtējums: 7/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri (1)

Dierzgan jēla, klišejiska un paredzama. Un ne visai smieklīga. Wedding Crashers tad jau bija daudz smieklīgāka, interesantāka un intelektuālāka.

Artius Ārme | Vērtējums: 4

Praktikanti online latviski

Praktikanti online

Praktikanti online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Internship online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Internship latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Internship Praktikanti 2013 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.