The Judge (2014)

Tiesnesis (2014)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Drāma.
Režisors: David Dobkin
Pirmizrāde: 2014-10-10


Tiesnesis 2014 apraksts & anotācija

Labi atalgotajam un pašpārliecinātajam advokātam Henkam Palmeram pēkšņi jāatgriežas dzimtajā mazpilsētā uz mātes bērēm. Uzzinājis, ka viņa tēvs, pilsētas tiesnesis Džozefs Palmers, ar kuru viņam jau sen pārtrūkušas attiecības, tiek turēts aizdomās par slepkavību, Henks apņemas noskaidrot patiesību un aizstāvēt savu tēvu tiesā. Viņam jāmērojas spēkiem ar juristu Dvaitu Dikhemu, kurš par katru cenu apņēmies iesēdināt veco vīru aiz restēm."Tiesnesis" ir ironiski smeldzīga drāma - komēdija par ģimenes saitēm, aizvainojumu un piedošanu. Filmas režisors Deivids Dobkins ("Nelūgtie viesi") ir sapulcinājis lielisku aktieru ansambli: "Oskara" nominantus Robertu Dauniju junioru ("Šerloks Holmss", "Dzelzs vīrs") un Veru Farmigu ("Augstu gaisā", "Ļaunuma izsaukšana"), kā arī "Oskara" laureātus Robertu Divālu ("Krusttēvs", "Mūsdienu apokalipse") un Billiju Bobu Torntonu ("Sling Blade", "Monstru balle"). No radošās komandas īpaši izceļami ir filmas operators - "Oskara" laureāts Janušs Kaminskis ("Glābjot ierindnieku Raienu", "Linkolns") un mūzikas autors - 12 reizes "Oskaram" nominētais Tomass Ņūmens.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

The Judge 2014 apraksts & anotācija

Big city lawyer Hank Palmer returns to his childhood home where his father, the town's judge, is suspected of murder. Hank sets out to discover the truth and, along the way, reconnects with his estranged family.

The Judge Tiesnesis aktieri


The Judge Tiesnesis atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Tiesnesis online latviski

Tiesnesis online

Tiesnesis online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Judge online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Judge latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Judge Tiesnesis 2014 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.