The Last Word (2017)

Galavārds (2017)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Komēdija.
Režisors: Mark Pellington
Pirmizrāde: 2017-03-03
Ilgums: 108 min


Galavārds 2017 apraksts & anotācija

Herietas (Oscar® balvas ieguvēja Šērlija Makleina) dzīvē viss allaž ir noticis pēc viņas prāta un viņas dzelžainās kontroles vadībā – gan biznesā, gan personīgajās attiecībās. Kādu dienu viņa nolemj, ka ir pienācis laiks sagatavot savus atvadu vārdus jeb nekrologu, kurā būtu aprakstīti viņas dzīves sasniegumi, un šim cēlajam uzdevumam viņa nolīgst jauniņo žurnālisti Ennu (Amanda Seifrida). Šis neparastais uzdevums izmainīs gan pašas Herietas mūža nogali, gan Ennas nākotni! Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

The Last Word 2017 apraksts & anotācija

Harriett is a retired businesswoman who tries to control everything around her. When she decides to write her own obituary, a young journalist takes up the task of finding out the truth resulting in a life-altering friendship.

The Last Word Galavārds aktieri


The Last Word Galavārds atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Galavārds online latviski

Galavārds online

Galavārds online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Last Word online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Last Word latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Last Word Galavārds 2017 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.