The Lucky One (2012)

Talismans (2012)

6.3 6.3/7 (11 vērtējumi)

Žanrs: Drāma.
Režisors: Scott Hicks
Pirmizrāde: 2012-04-20
Ilgums: 101 min


Talismans 2012 apraksts & anotācija

„Talismans" ir romantisks stāsts, kas veidots pēc Nikolasa Sparka romāna „The Lucky One" motīviem. Sparks zināms pēc tādiem bestselleriem kā „The Notebook", „Nights in Rodanthe" un citiem romāniem, pēc kuriem uzņemtas veiksmīgas kinofilmas.Filmas „Talismans" galvenais varonis, kareivis Logans, kaujas laukā Irākā atrod kādas sievietes fotogrāfiju un nolemj to paturēt. Šī fotogrāfija viņam kalpo kā talismans, ļaujot izvairīties no nāves. Pēc atgriešanās dzimtenē Logans dodas sameklēt fotogrāfijā redzamo sievieti, un tas viņam izdodas. Sākotnēji starp viņiem nav nekas vairāk par draudzīgām attiecībām, tomēr, neskatoties uz dažādiem sarežģījumiem un Logana noslēpumu, starp Loganu un Betu rodas jūtas...Lomās: Zac Efron, Taylor Schilling, Blythe Danner, Jay R. Fergusson Režisors: Scott HicksFilma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

The Lucky One 2012 apraksts & anotācija

A Marine travels to North Carolina after serving three tours in Iraq and searches for the unknown woman he believes was his good luck charm during the war.

The Lucky One Talismans aktieri


The Lucky One Talismans atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (1)

Tāpec ka tā ir forša:)

| Vērtējums: 7/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Talismans online latviski

Talismans online

Talismans online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Lucky One online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Lucky One latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Lucky One Talismans 2012 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.