The Martian (2015)

Marsietis (2015)

5 5/7 (1 vērtējums)

Žanrs: Asa sižeta, Piedzīvojumu, Zinātniskā fantastika.
Režisors: Ridley Scott
Pirmizrāde: 2015-10-02


Marsietis 2015 apraksts & anotācija

Pēc notikušās vētras uz Marsa astronauts Marks Votnijs ir bez vēsts pazudis un oficiāli pasludināts par bojā gājušu, tāpēc viņa komanda dodas atpakaļceļā uz Zemi bez viņa. Taču Marks ir palicis dzīvs un, cīnoties ar izsīkstošajām gaisa un pārtikas rezervēm, viņa galvenais uzdevums ir atrast veidu, kā paziņot Zemei par savu eksistenci un izdzīvot līdz brīdim, kad ieradīsies glābēji. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filma 2D formātā. Atsevišķi seansi - 3D formātā BEZ SUBTITRIEM.

The Martian 2015 apraksts & anotācija

During a manned mission to Mars, Astronaut Mark Watney is presumed dead after a fierce storm and left behind by his crew. But Watney has survived and finds himself stranded and alone on the hostile planet. With only meager supplies, he must draw upon his ingenuity, wit and spirit to subsist and find a way to signal to Earth that he is alive.

The Martian Marsietis aktieri


The Martian Marsietis atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Marsietis online latviski

Marsietis online

Marsietis online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Martian online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Martian latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Martian Marsietis 2015 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.