The Mortal Instruments: City of Bones (2013)

Kaulu pilsēta (2013)

6.2 6.2/7 (9 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Piedzīvojumu, Drāma, Fantāzija, Mistika, Romantika.
Režisors: Harald Zwart
Pirmizrāde: 2013-08-23


Kaulu pilsēta 2013 apraksts & anotācija

Dodoties uz Ņujorkas klubu "Pekle", piecpadsmitgadīgajai Klerijai ne prātā nenāk, ka viņa kļūs par slepkavības liecinieci. Tā ir Klerijas pirmā tikšanās ar Ēnu Medniekiem – karotājiem, kuru misija ir atbrīvot pasauli no dēmoniem un savaldīt vilkačus un vampīrus. Tā ir arī viņas pirmā tikšanās ar lielisko zeltmataino Džeiku.Bet kāpēc dēmoni pēkšņi sākuši interesēties par tādu parastu meiteni, kāda ir Klerija? Kur tik neizprotami pazudusi viņas māte? Un kā Klerijai piepeši izdevies iegūt Redzējumu? Ēnu Medniekiem tas noteikti ir zināms... "Kaulu pilsēta" ir rakstnieces Kasandras Klēras plašu popularitāti ieguvušā bestsellera The Mortal Instruments pirmās daļas ekranizācija. Šis bestsellers ir ieguvis īpaši glaimojošas atsauksmes no Stefanijas Meijeres - "Krēslas sāgas" autores. "Sērija The Mortal Instruments" – tā ir fantāzijas pasaule, kādā man patiktu dzīvot. Lieliski!" - tā Meijere.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

The Mortal Instruments: City of Bones 2013 apraksts & anotācija

When her mom is attacked and taken from their home in New York City by a demon, a seemingly ordinary teenage girl, Clary Fray, finds out truths about her past and bloodline on her quest to get her back, that changes her entire life.

The Mortal Instruments: City of Bones Kaulu pilsēta aktieri


The Mortal Instruments: City of Bones Kaulu pilsēta atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Kaulu pilsēta online latviski

Kaulu pilsēta online

Kaulu pilsēta online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Mortal Instruments: City of Bones online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Mortal Instruments: City of Bones latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Mortal Instruments: City of Bones Kaulu pilsēta 2013 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.