The Nut Job (2014)

Misija "Rieksti" (2014)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Animācijas | Multfilma, Komēdija.
Režisors: Peter Lepeniotis
Pirmizrāde: 2014-01-17


Misija "Rieksti" 2014 apraksts & anotācija

Vāverēns un žurkulēns uziet savu sapņu piepildījumu - veikalu, pilnu ar viņu iecienītākajiem gardumiem – riekstiem! Kad abi draugi izplāno lielāko laupīšanas plānu grauzēju vēsturē, palīdzēt piesakās arī dzīvnieciņi no tuvējā parka. Taču neviens no viņiem pat nenojauš, ka riekstu veikals ir aizsegs kādai laupītāju bandai, kuri plāno aplaupīt banku! Latviešu valodā filmu ieskaņojuši: Jānis Jarāns, Dainis Porgants, Ieva Aleksandrova, Jānis Kirmuška, Artis Robežnieks, Imants Pakalnietis u.c.Filma dublēta latviešu un krievu valodā.Filma 3D formātā. *Atsevišķos kinoteātros arī 2D. Sīkāka informācija par formātiem - kinoteātru repertuāros.

The Nut Job 2014 apraksts & anotācija

Surly, a curmudgeon, independent squirrel is banished from his park and forced to survive in the city. Lucky for him, he stumbles on the one thing that may be able to save his life, and the rest of park community, as they gear up for winter - Maury's Nut Store.

The Nut Job Misija "Rieksti" aktieri


The Nut Job Misija "Rieksti" atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Misija "Rieksti" online latviski

Misija "Rieksti" online

Misija "Rieksti" online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Nut Job online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Nut Job latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Nut Job Misija "Rieksti" 2014 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.