The Place Beyond the Pines (2012)

Ņujorkas ēnā (2012)

6 6/7 (3 vērtējumi)

Žanrs: Noziegums, Drāma.
Režisors: Derek Cianfrance
Pirmizrāde: 2013-03-20
Ilgums: 140 min


Ņujorkas ēnā 2012 apraksts & anotācija

Filmas Blue Valentine režisora jaunais, drosmīgais kinodarbs ŅUJORKAS ĒNĀ ir aizraujoša un emocionāla drāma, kas pēta, kāda nesaraujama saite vieno tēvus un dēlus.Lūks (Raiens Goslings) ir bīstamu motocikla triku meistars, kas kopā ar ceļojošu šovu braukā no pilsētas uz pilsētu. Braukdams cauri Šenektedijai Ņujorkas štatā, viņš cenšas atjaunot attiecības ar bijušo mīļāko Rominu (Eva Mendesa) un uzzina, ka tai viņa prombūtnes laikā piedzimis abu dēls Džeisons. Lūks nolemj pamest klaidoņa dzīvi un gādāt par jauniegūto ģimeni. Viņš atrod automehāniķa darbu. Redzot, kādi ir Lūka mērķi un talanti, viņa darba devējs Robins (Bens Mendelsons) piedāvā iesaistīties fantastiskā banku aplaupīšanā. Tagad Lūks nonāk godkārīgā policista Everija Krosa (Bredlijs Kūpers) redzeslokā. Arī Everijs, kurš vada vietējo policijas iecirkni, bet kurā toni nosaka nekrietns un pērkams policists Deluka (Rejs Liota), cenšas sabalansēt darba pienākumus ar ģimenes dzīvi, pie kuras pieder viņa sieva Dženifera (Rouza Bērna) un dēlēns Eidžijs. Sekas, ko nesīs Everija satikšanās ar Lūku, radīs atskaņas nākamajā paaudzē un abu dēliem, Džeisonam (Deins Dehāns) un Eidžijam (Emorijs Koens) būs jāsaņem liktenīgais kopīgais mantojums. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

The Place Beyond the Pines 2012 apraksts & anotācija

A motorcycle stunt rider considers committing a crime in order to provide for his wife and child, an act that puts him on a collision course with a cop-turned-politician.

The Place Beyond the Pines Ņujorkas ēnā aktieri


The Place Beyond the Pines Ņujorkas ēnā atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (1)

Lieliska aktieru kopsadarbība un sižets. Aizkustinoša, emocionāla. Neatstāj vienaldzīgu. Liek daudz ko pārdomāt. :) Man patīk šāda stila filmas. Un Goslings fascinējoši nospēlēja savu lomu. :)

| Vērtējums: 7/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Ņujorkas ēnā online latviski

Ņujorkas ēnā online

Ņujorkas ēnā online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Place Beyond the Pines online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Place Beyond the Pines latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Place Beyond the Pines Ņujorkas ēnā 2012 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.