The Purge (2013)

Tīrīšana (2013)

6.3 6.3/7 (3 vērtējumi)

Žanrs: Zinātniskā fantastika, Trilleris.
Režisors: James DeMonaco
Pirmizrāde: 2013-05-31


Tīrīšana 2013 apraksts & anotācija

Ja vienu nakti gadā būtu atļauts izdarīt jebkuru noziegumu un nesaņemt par to sodu? Noziedzības pārņemtajā Amerikā, valdība ir pieņēmusi lēmumu sankcionēt ikgadēju 12 stundu periodu, kurā jebkura noziedzīga darbība, tai skaitā arī slepkavība, ir atļauta. Šo 12 stundu laikā policiju izsaukt nav iespējams. Slimnīcas palīdzību nesniedz. Tā ir viena nakts gadā, kad pilsoņi var rīkoties absolūti nesodīti. Šajā naktī visapkārt uzliesmo vardarbība un noziedzība, un visus vieno tikai viens - cerība izdzīvot līdz rīta gaismai.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

The Purge 2013 apraksts & anotācija

Given the country's overcrowded prisons, the U.S. government begins to allow 12-hour periods of time in which all illegal activity is legal. During one of these free-for-alls, a family must protect themselves from a home invasion.

The Purge Tīrīšana aktieri


The Purge Tīrīšana atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Tīrīšana online latviski

Tīrīšana online

Tīrīšana online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Purge online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Purge latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Purge Tīrīšana 2013 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.