The Rover (2014)

Rovers (2014)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Drāma, Zinātniskā fantastika.
Režisors: David Michu00f4d
Pirmizrāde: 2014-06-13


Rovers 2014 apraksts & anotācija

Deivida Mišo filma ROVERS, kurai prognozē tikpat lielus panākumus kā DZĪVNIEKU KARAĻVALSTIJ (ANIMAL KINGDOM), stāsta par pasauli 10 gadus pēc tās finansiāla sabrukuma. Tajā likumiem vairs nav nekādas varas, un dzīve kļuvusi ārkārtīgi grūta. Filmas centrā ir vientuļnieks Ēriks (Pīrss), kurš klejo pa pamestām pilsētām un nomaļiem ceļiem. Kad noziedznieku banda nolaupa viņa auto, viņš dodas tiem pa pēdām un ceļā sastop bandas locekli Reju (Patinsons), kurš, būdams ievainots, pamests iepakaļ. Ērikam atliek vien paļauties uz Reja palīdzību, lai varētu sadzīt pēdas laupītājiem un atgūt savu automašīnu – vienīgo lietu, kas viņam ir būtiska.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

The Rover 2014 apraksts & anotācija

A loner tracks the gang who stole his car from a desolate town in the Australian outback with the forced assistance of a wounded guy left behind in the wake of the theft.

The Rover Rovers aktieri


The Rover Rovers atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Rovers online latviski

Rovers online

Rovers online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Rover online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Rover latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Rover Rovers 2014 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.