The Rum Diary (2011)

Ruma dienasgrāmata (2011)

5.4 5.4/7 (5 vērtējumi)

Žanrs: Piedzīvojumu, Drāma.
Režisors: Bruce Robinson
Pirmizrāde: 2011-10-28
Ilgums: 110 min


Ruma dienasgrāmata 2011 apraksts & anotācija

Karību jūra un saule? Būs.Burvīgās "nāriņas"? Būs.Alkohols ar tik daudz grādiem, ka nevar izmērīt? Būs.Paģiras, no kurām sāp galva un „pieklibo” atmiņa? Rīts nevienam nepiedos.Laipni lūdzam Puertoriko – paradīzi uz zemes, ar saulainām pludmalēm, kaislīgu mīlestību un lētu alkoholu! Kad amerikānis Kemps (Johny Depp) pamostas viesnīcā pēc 161 izdzertas pudelītes alkohola no minibāra, viņa piedzīvojumi (un arī galvassāpes) tikai sākas! Ieradies, lai strādātu vishaotiskākajā laikrakstā pasaulē (kuras redaktora parūka ir labi zināms noslēpums), Kemps ātrā tempā atklāj visas šīs salas priekšrocības: lētu alkoholu, nakts izklaides, mūzikas un boulinga klubus, vudū maģiju, gaiļu cīņas un pārmērīgu vietējā miljonāra Sandersona viesmīlību. Miljonāra mājās satiekot blondīni-skaistuli Šenovu, kurai tik ļoti patīk peldēt pilnīgi kailai, tas drīz kļūs par iemeslu, kāpēc Kempam tik ļoti patīk viesoties Sandersona mājas pludmalē...Komēdija „Ruma dienasgrāmata”, kas veidota pēc kulta rakstnieka Hantera S. Tompsona ("Bailes un riebums Lasvegasā") agrīnā pusautobiogrāfiskā romāna „The Rum Diary”, atgriež uz kinoekrāniem ģeniālo aktieri Džoniju Depu. Tikai šoreiz viņš slēpj savu seju nevis aiz biezas grima kārtas, bet gan zem saulesbrillēm... Un tās ir ļoti nepieciešamas, lai noslēptu vakardienas tusiņa pēdas. Jo par Karību salām saka to pašu, ko par Lasvegasu: kas notika Puertoriko – tas uz visiem laikiem paliks Puertoriko!

The Rum Diary 2011 apraksts & anotācija

Paul Kemp is a freelance journalist who finds himself at a critical turning point in his life while writing for a run-down newspaper in the Caribbean...

The Rum Diary Ruma dienasgrāmata aktieri


The Rum Diary Ruma dienasgrāmata atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (1)

Pēc treilera likās, ka filma būs daudz dinamiskāka. Realitātē daudz mierīgāka, toties ar savu sižetu un morāli. Notikumi bija interesanti, aktieru sastāvs un tēlojums līmenī. Bija interesanti skatīties.

| Vērtējums: 6/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Ruma dienasgrāmata online latviski

Ruma dienasgrāmata online

Ruma dienasgrāmata online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Rum Diary online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Rum Diary latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Rum Diary Ruma dienasgrāmata 2011 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.