The Two Faces of January (2014)

Divas janvāra sejas (2014)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Trilleris.
Režisors: Hossein Amini
Pirmizrāde: 2014-04-02
Ilgums: 96 min


Divas janvāra sejas 2014 apraksts & anotācija

Filmas “Divas janvāra sejas” darbība risinās 1962.gadā, kad izsmalcināts amerikāņu pāris, harizmātiskais Česters Makferlands un par viņu jaunākā, pievilcīgā, sieva Kolete, ierodas Atēnās, šķērsojot Korintas kanālu. Akropoles apskates laikā pāris sastop Ridālu, jaunu, grieķu valodu pārzinošu amerikāni, kurš Atēnās strādā kā gids, papildus ienākumus gūstot apkrāpjot tūristus. Koletes skaistuma apburts un Čestera izsmalcinātības un bagātības vilināts Ridāls piekrīt pāra aicinājumam pievienoties viņiem kopīgās vakariņās. Ridāls nenojauš, ka aiz izsmalcinātās Makferlandu ārienes slēpjas tumši noslēpumi. Brīdī, kad Ridāls apciemo pāri viņu greznajā viesnīcas numuriņā, Česters piespiež Ridālu palīdzēt viņam atbrīvoties no bezsamaņā esoša vīrieša ķermeņa, kurš pēc Čestera teiktā, esot viņam uzbrucis. Brīža karstumā Ridāls nolemj palīdzēt Česteram. Ritot saspringtu notikumu ķēdei, Ridāls saprot, ka vairs nevar tikt prom no Čestera un ir spiest kopā ar Makferlandiem bēgt uz Turciju. Koletes flirts ar Ridālu noved Česteru līdz greizsirdības uzliesmojumam, kas novirza abus vīriešus uz vēl bīstamākas savstarpējo attiecību takas, izspēlējot pēdējo nāvējošo konfrontāciju Stambulas vēsturiskajās ielās.“Divas janvāra sejas” ir spriedzes trilleris, kurā galvenās lomas spēlē Amerikas Kinoakadēmijas balvas nominants Vīgo Mortensens (“Gredzenu pavēlnieks triloģija” un “Vardarbības pēctecība”), Zelta globusa balvas nominante un Kannu festivāla labākās aktrises balvas ieguvēja Kirstena Dansta (“Zirnekļcilvēks”, “Melanholija” un “Marija Antuanete”) un Oskars Aizeks (“Brauciens” un “Borna mantojums”). Filma ir balstīta uz tāda paša nosaukuma bestselleru un to ir režisējis Amerikas Kinoakadēmijas balvas nominants Hoseins Amini (filmu “Brauciens”, “Sniegbaltīte un mednieks” un “47 ronini” scenārija autors).Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

The Two Faces of January 2014 apraksts & anotācija

A thriller centered on a con artist, his wife, and a stranger who try to flee a foreign country after one of them is caught up in the murder of a police officer.

The Two Faces of January Divas janvāra sejas aktieri


The Two Faces of January Divas janvāra sejas atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Divas janvāra sejas online latviski

Divas janvāra sejas online

Divas janvāra sejas online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Two Faces of January online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Two Faces of January latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Two Faces of January Divas janvāra sejas 2014 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.