The Vow (2012)

Zvērests (2012)

6.1 6.1/7 (9 vērtējumi)

Žanrs: Drāma, Romantika.
Režisors: Michael Sucsy
Pirmizrāde: 2012-02-10


Zvērests 2012 apraksts & anotācija

Viņi ir jauni, laimīgi, tikko precējušies un neprātīgi iemīlējušies. Kādā sniegotā dienā viņi cieš autokatastrofā. Leo tiek cauri ar izbīli, bet Peidža nokļūst komā. Dienām un naktīm sēžot pie viņas gultas, Leo sagaida sievas pamošanos, tomēr izrādās, ka atmiņas zuduma dēļ vīrs viņai kļuvis par svešinieku. Leo ir apņēmies turēt pie altāra doto zvērestu un ir gatavs darīt jebko, lai no jauna iekarotu sievas sirdi. Pirmais randiņš viņiem atkal ir priekšā.Lomās: Rachel McAdams, Channing Tatum, Sam Neill Režisors: Michael SucsyFilma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

The Vow 2012 apraksts & anotācija

A car accident puts Paige (McAdams) in a coma, and when she wakes up with severe memory loss, her husband Leo (Tatum) works to win her heart again.

The Vow Zvērests aktieri


The Vow Zvērests atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (2)
+1

Laba un neparedzama. Filma tiešām liek aizdomāties un novērtēt savus mīļos vairāk. Nav salkana romantiskā filma. Laba aktierspēle un vienkārši skaista, laba filma.

| Vērtējums: 7/7

loti patika, un cerams ka so nejedzigo logu nakotne neredzesu :P

| Vērtējums: 7/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Zvērests online latviski

Zvērests online

Zvērests online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Vow online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Vow latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Vow Zvērests 2012 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.