The Wolf of Wall Street (2013)

Volstrītas vilks (2013)

5.8 5.8/7 (4 vērtējumi)

Žanrs: Biogrāfija, Noziegums, Drāma.
Režisors: Martin Scorsese
Pirmizrāde: 2013-11-15


Volstrītas vilks 2013 apraksts & anotācija

5 nominācijas ASV Kinoakadēmijas balvai Oscar®!Labākā filmaLabākais režisors - Martin ScorseseLabākais aktieris - Leonardo DiCaprioLabākais otrā plāna aktieris - Jonah HillLabākais adaptētais scenārijsBalva Golden Globe® - labākais aktieris (komēdijas vai mūzikla žanrā) - Leonardo DiCaprio!Režisora Mārtina Skorsēzes jaunā filma!Filmas pamatā - patiess stāsts par Džordanu Belfortu (Leonardo Di Kaprio), kurš kļūst par vienu no veiksmīgākajiem brokeriem Volstrītā. Desmit gadus vēlāk viņa veiksmes impērija sāk brukt, un viņš tiek apsūdzēts spekulatīvos darījumos un finansu mahinācijās.Filma uzņemta pēc Džordana Belforta autobiogrāfijām „The Wolf of Wall street” un „Catching the Wolf of Wall Street”.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

The Wolf of Wall Street 2013 apraksts & anotācija

Based on the true story of Jordan Belfort, from his rise to a wealthy stockbroker living the high life to his fall involving crime, corruption and the federal government.

The Wolf of Wall Street Volstrītas vilks aktieri


The Wolf of Wall Street Volstrītas vilks atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (1)

jo viņa ir vienkaršī forša

| Vērtējums: 7/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Volstrītas vilks online latviski

Volstrītas vilks online

Volstrītas vilks online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Wolf of Wall Street online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Wolf of Wall Street latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Wolf of Wall Street Volstrītas vilks 2013 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.