Tower Heist (2011)

Kā aplaupīt debesskrāpi (2011)

5.4 5.4/7 (12 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Komēdija, Noziegums.
Režisors: Brett Ratner
Pirmizrāde: 2011-11-04


Kā aplaupīt debesskrāpi 2011 apraksts & anotācija

Tā nebūs tikai aplaupīšana. Tā būs atmaksa...Ņujorkas dārgākā rezidenču nama menedžeris (Ben Stiller) vada šo namu jau desmit gadus, viņa acij nepaliek nepamanīts itin nekas. Nama ietekmīgākais iedzīvotājs - Volstrītas titāns Arturs Šovs (Alan Alda) atrodas mājas arestā pēc tam, kad tika pieķerts zādzībā lielos apmēros - apzadzis savus investorus un pievācis 20 miljonus dolāru. Kuri no piekrāptajiem investoriem ir visniknākie? Šī nama apkalpojošā personāla darbinieki, kuru pensiju plānā ieguldītā naudiņa nu ir vējā. Un tieši viņi pārzina debesskrāpi kā savu kabatu...Galvenajās lomās: Ben Stiller, Eddie Murphy, Matthew Broderick, Téa Leoni, Gabourey Sidibe, Casey Affleck, Stephen Henderson, Judd Hirsch, Michael Peña un Alan AldaRežisors: Brett RatnerFilma angļu valodā, ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Tower Heist 2011 apraksts & anotācija

When a group of hard working guys find out they've fallen victim to a wealthy business man's Ponzi scheme, they conspire to rob his high-rise residence.

Tower Heist Kā aplaupīt debesskrāpi aktieri


Tower Heist Kā aplaupīt debesskrāpi atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (1)

Smiekliga un aizraujosa. laba filma atputas vakaram.

| Vērtējums: 5/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Kā aplaupīt debesskrāpi online latviski

Kā aplaupīt debesskrāpi online

Kā aplaupīt debesskrāpi online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Tower Heist online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Tower Heist latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Tower Heist Kā aplaupīt debesskrāpi 2011 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.