Trainspotting (1996)

Vilcienvakte (1996)

6 6/7 (12 vērtējumi)

Žanrs: Drāma.
Režisors: Danny Boyle
Pirmizrāde: 1996-07-19
Ilgums: 94 min


Vilcienvakte 1996 apraksts & anotācija

Edinburga. Marks Rentons visiem spēkiem cenšas izlauzties no savas visa veida narkotiku, neprātīgo ballīšu un puskriminālo izdarību ikdienas un pat uz brīdi pārvācas uz Londonu, taču viņa drauģeļi Denijs, Saimons un Frēnsiss atkal un atkal ievelk viņu reibinošajā mutulī. Viena no 90-to gadu spilgtākajām britu filmām, balstīta uz Ērvina Velša tāda paša nosaukuma kulta romānu. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Trainspotting 1996 apraksts & anotācija

Renton, deeply immersed in the Edinburgh drug scene, tries to clean up and get out, despite the allure of the drugs and influence of friends.

Choose life. Choose a job. Choose a starter home. Choose dental insurance, leisure wear and matching luggage. Choose your future. But why would anyone want to do a thing like that?

Trainspotting Vilcienvakte aktieri


Trainspotting Vilcienvakte atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (2)

Filma ir laba, bet neteiktu, ka mani aizrāva

| Vērtējums: 5/7

Esmu skatījusies vairākas reizes. Jau no pirmās sekundes aizrauj un ieinteresē. Un es pat nevarētu iedomāties vēl izcilākus aktierus šīm lomām. Lai gan daudz kā no grāmatā rakstītā nav atpoguļots, filma ir varen labi izdevusies.

| Vērtējums: 7/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Vilcienvakte online latviski

Vilcienvakte online

Vilcienvakte online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Trainspotting online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Trainspotting latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Trainspotting Vilcienvakte 1996 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.