Trance (2013)

Transā (2013)

5.5 5.5/7 (2 vērtējumi)

Žanrs: Noziegums, Drāma, Trilleris.
Režisors: Danny Boyle
Pirmizrāde: 2013-03-27
Ilgums: 101 min


Transā 2013 apraksts & anotācija

Izsoles nama darbinieks Saimons ir izplānojis gleznas zādzību, taču, būdams tāls no kriminālās pasaules, noalgo šim darbam pieredzējušus zagļus. Laupīšanas laikā notiek incidents, kurā Saimons saņem sitienu pa galvu, zaudē samaņu un pamostas slimnīcā ar daļēju amnēziju. Glezna ir pazudusi un viņš ir vienīgais, kurš varētu zināt tās atrašanās vietu. Pēc neveiksmīgiem mēģinājumiem atcerēties, banda noalgo sievieti – hipnotizētāju, lai ar viņas palīdzību ievestu Saimonu transā un, iekļūstot viņa zemapziņā, noskaidrotu gleznas atrašanās vietu.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Trance 2013 apraksts & anotācija

An art auctioneer who has become mixed up with a group of criminals partners with a hypnotherapist in order to recover a lost painting.

Trance Transā aktieri


Trance Transā atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (1)

Labs mindfuck, bet kaut kas tajā filmā man pietrūka. Pa maz dinamikas, asuma. Nezinu, grūti pateikt. Filma un sižets nebija slikts, bet nav tā, ka aizrāva kā citas līdzīgas filmas.

| Vērtējums: 5/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Transā online latviski

Transā online

Transā online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Trance online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Trance latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Trance Transā 2013 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.