Walk of Shame (2014)

Blondīne ēterā (2014)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Komēdija.
Režisors: Steven Brill
Pirmizrāde: 2014-04-25


Blondīne ēterā 2014 apraksts & anotācija

Pēc neveiksmīgas darba intervijas Losandželosas TV ziņu diktore ļaujas draudzeņu aicinājumam kopīgi apmeklēt ballīti vienā no elegantākajiem pilsētas klubiem. Pēc trakas nakts viņu svešinieka gultā pamodina aģenta sūtīta īsziņa, informējot, ka iepriekšējās dienas intervija ir bijusi veiksmīga un ka darbs ir viņas ar nosacījumu, ja viņa pēc astoņām stundām tiksies ar TV kanāla pārstāvjiem otrā pilsētas pusē. Bez naudas, telefona un auto viņa uzsāk atgadījumiem bagātu mēģinājumu paspēt uz viņas dzīvē svarīgāko tikšanos. Komēdija "Blondīne ēterā" ir skatītāju iemīļotu komēdiju autora Stīvena Brilla jaunākais darbs. Galvenajās lomās – Elizabete Benksa (“Pirmklasīgās”, “Kas gaidāms, kad gaidāms bērns”), Džeimss Mārsdens (“X-Cilvēki”), Džiliana Džeikobsa, Ītans Suplē, Villijs Garsons un citi.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Walk of Shame 2014 apraksts & anotācija

A reporter's dream of becoming a news anchor is compromised after a one-night stand leaves her stranded in downtown L.A. without a phone, car, ID or money - and only 8 hours to make it to the most important job interview of her life.

Walk of Shame Blondīne ēterā aktieri


Walk of Shame Blondīne ēterā atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Blondīne ēterā online latviski

Blondīne ēterā online

Blondīne ēterā online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Walk of Shame online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Walk of Shame latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Walk of Shame Blondīne ēterā 2014 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.