War Horse (2011)

Kara zirgs (2011)

5.2 5.2/7 (6 vērtējumi)

Žanrs: Drāma, Karš.
Režisors: Steven Spielberg
Pirmizrāde: 2011-12-28


Kara zirgs 2011 apraksts & anotācija

Stāsts par neticamu un aizkustinošu draudzību starp puiku Albertu un zirgu Džoju. Kad sākās Pirmais pasaules karš un Džoju kopā ar kavalērijas pulku nosūta uz Francijas kara laukiem, Alberts, neskatoties uz kara dienestam nepiemēroto vecumu, dodas uz fronti, lai atrastu un izglābtu savu draugu.Lomās: Tom Hiddleston, Benedict Cumberbatch, Emily Watson, David ThewlisRežisors: Steven SpielbergFilma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

War Horse 2011 apraksts & anotācija

Follows a young man named Albert and his horse, Joey, and how their bond is broken when Joey is sold to the cavalry and sent to the trenches of World War One. Despite being too young to enlist, Albert heads to France to save his friend.

War Horse Kara zirgs aktieri


War Horse Kara zirgs atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (3)
+1

Liekas nereāli, ka tā patiešām varētu arī notikt, bet vienaldzīgu šī filma neatstās nevienu. Beigas itsevišķi aizkustinošas.

| Vērtējums: 7/7

laba films

| Vērtējums: 5/7

Mazliet par garu, bet tas neietekmē kopējo baudījumu. Ir vērts.

| Vērtējums: 5/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Kara zirgs online latviski

Kara zirgs online

Kara zirgs online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur War Horse online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā War Horse latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

War Horse Kara zirgs 2011 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.