We Bought a Zoo (2011)

Mēs nopirkām zvērudārzu (2011)

6.4 6.4/7 (8 vērtējumi)

Žanrs: Komēdija, Drāma.
Režisors: Cameron Crowe
Pirmizrāde: 2011-12-23


Mēs nopirkām zvērudārzu 2011 apraksts & anotācija

Mēs nopirkām zvērudārzuBiogrāfisks stāsts par Losandželosas žurnālistu Benu, kam ir ķēriens uz piedzīvojumu aprakstiem. Pēc sievas nāves, palicis viens ar dēlu un meitiņu, Bens saprot, ka jāmaina vide un kopā ar bērniem jāatsāk dzīvot no jauna. Viņš pamet darbu pilsētā un iegādājas senu lauku māju. Tās neparastais šarms slēpjas faktā, ka uz piegulošās zemes atrodas privātais zoo. Tajā mitinās pārsimts zvēru, kuriem šeit ir pieredzējuši kopēji un šo, visai kolorīto kolektīvu vada zinošā Kelija. Tieši patlaban ir jāpabeidz zoo atjaunošanas darbi, lai to atkal atvērtu apmeklētājiem, bet Benam nav ne jausmas kas un kā īsti darāms. Kādam jābūt lāča sprostam, kā apkopt slimu tīģeri un ko iesākt ar izbēgušām čūskām? Dēku slejas autoram nu ir iespēja izbaudīt piedzīvojumus savā paša pagalmā un pietiekami laika kļūt par sava pusaugu dēla draugu. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

We Bought a Zoo 2011 apraksts & anotācija

Set in Southern California, a father moves his young family to the countryside to renovate and re-open a struggling zoo.

We Bought a Zoo Mēs nopirkām zvērudārzu aktieri


We Bought a Zoo Mēs nopirkām zvērudārzu atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (1)

kolosāla filma

| Vērtējums: 6/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Mēs nopirkām zvērudārzu online latviski

Mēs nopirkām zvērudārzu online

Mēs nopirkām zvērudārzu online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur We Bought a Zoo online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā We Bought a Zoo latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

We Bought a Zoo Mēs nopirkām zvērudārzu 2011 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.