Whiplash (2014)

Atsitiens (2014)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Drāma, Mūzika.
Režisors: Damien Chazelle
Pirmizrāde: 2014-10-16
Ilgums: 106 min

Atsitiens 2014 apraksts & anotācija

3 ASV Kinoakadēmijas balvas "Oscar" kategorijās: Labākais otrā plāna aktieris - J.K. Simmons, Labākā montāža, Labākā skaņas apstrāde. Zelta Globusa balva! Labākais otrā plāna aktieris Dž. K. Simonss!3 BAFTA balvas! Labākais otrā plāna aktieris Dž. K. Simonss. Labākā montāža. Labākā skaņas apstrāde.Endrjū ir jauns un ambiciozs džeza bundzinieks, gatavs kļūt par labāko no labākajiem ASV austrumkrasta mūzikas vidusskolā - atspēriena punktā uz lielo skatuvi. Despotiskais pasniedzējs Terenss pamana Endrjū un iekļauj viņu džeza orķestra sastāvā – uz visiem laikiem izmainot jaunieša dzīvi. Endrjū vēlme kļūt par labāko drīz pārvēršas apsēstībā, un Terensa nežēlīgās mācību metodes nostāda viņu gan uz fizisko spēju, gan arī saprāta robežas.Filma saņēmusi galveno žūrijas balvu un skatītāju balvu Sandensas filmu festivālā.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Whiplash 2014 apraksts & anotācija

A promising young drummer enrolls at a cutthroat music conservatory where his dreams of greatness are mentored by an instructor who will stop at nothing to realize a student's potential.

Atsitiens online latviski

Atsitiens online

Atsitiens online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Whiplash online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Whiplash latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Whiplash Atsitiens aktieri

Austin Stowell
Melissa Benoist
Nate Lang
 
Suanne Spoke
 
Charlie Ian
 

Whiplash Atsitiens atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Whiplash Atsitiens 2014 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.

Vērtējumu procentuālais sadalījums pa dzimumiem