Wind River (2017)

Vindrivera (2017)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Noziegums, Mistika, Trilleris.
Režisors: Taylor Sheridan
Pirmizrāde: 2017-08-04
Ilgums: 110 min


Vindrivera 2017 apraksts & anotācija

Profesionālais pēddzinis un mednieks Korijs Lamberts (Džeremijs Renners) sniegotajā līdzenumā pašā indiāņu rezervāta Vindrivera vidū uziet mirušu meiteni. No Lasvegasas uz indiāņu rezervātu tiek nosūtīta jauniņā FIB aģente Džeina Bannere (Elizabete Olsena), lai izmeklētu iespējamo slepkavības lietu. Viņa ierodas nesagatavota - gan skarbajiem dabas apstākļiem, gan gaidāmajai cīņai par patiesību un izdzīvošanu. Filmu režisējis Teilors Šeridans (Oscar® nominācija par scenāriju filmai "Hell or High Water"). Par filmu "Vindrivera" Šeridans saņēmis šī gada Kannu kinofestivāla Un Certain Regard balvu kā labākais režisors. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Wind River 2017 apraksts & anotācija

An FBI agent teams with a town's veteran game tracker to investigate a murder that occurred on a Native American reservation.

Wind River Vindrivera aktieri


Wind River Vindrivera atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Vindrivera online latviski

Vindrivera online

Vindrivera online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Wind River online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Wind River latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Wind River Vindrivera 2017 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.