Winter's Tale (2014)

Ziemas pasaka (2014)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Drāma, Fantāzija, Mistika, Romantika.
Režisors: Akiva Goldsman
Pirmizrāde: 2014-02-14

Ziemas pasaka 2014 apraksts & anotācija

"Ziemas pasaka" ir stāsts par brīnumu, liktenīgu mīlestību un mūžveco cīņu starp labo un ļauno. Romantiskās fantāzijas darbība risinās Ņujorkā vairāk nekā gadsimta garumā - no pagājušā gadsimta sākuma līdz pat mūsu dienām. Pīters Leiks ir vientuļš amatnieks, kurš nabadzības spiests kļūst par kramplauzi. Kādā ziemas naktī viņš ielaužas šķietami tukšā greznā savrupmājā, taču sastop tur saimnieka meitu Beverliju - daiļu meiteni, kura mirst no diloņa. Tā sākas Pītera un Beverlijas maģiskais mīlasstāsts, kas turpinās pat pēc meitenes nāves."Ziemas pasaka" ir "Oskara" balvas laureāta amerikāņu scenārista Akivas Goldsmita ("Brīnišķīgais prāts") debija režijā. Filmas scenārija pamatā ir amerikāņu rakstnieka Marka Helprina tāda paša nosaukuma 1983. gadā sarakstītais romāns. Galvenajās lomās - populārais īru aktieris Kolins Farels, Džesika Brauna Findleja, Vils Smits, kā arī "Oskara" balvas laureāti Dženifera Konelija, Viljams Hērts, Eva Marija Seinta un Rasels Krovs.Viena no šī gada romantiskākajām filmām "Ziemas pasaka" savu pirmizrādi Latvijā piedzīvos 14. februārī - visu mīlētāju svētkos Valentīndienā.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Winter's Tale 2014 apraksts & anotācija

A burglar falls for an heiress as she dies in his arms. When he learns that he has the gift of reincarnation, he sets out to save her.

Ziemas pasaka online latviski

Ziemas pasaka online

Ziemas pasaka online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Winter's Tale online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Winter's Tale latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Winter's Tale Ziemas pasaka aktieri

Jennifer Connelly
Kevin Corrigan
Lucy Griffiths
 
Jessica Brown Findlay
 

Winter's Tale Ziemas pasaka atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Winter's Tale Ziemas pasaka 2014 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.

Vērtējumu procentuālais sadalījums pa dzimumiem© www.manskino.lv | manskino.lv@gmail.com | noteikumi

facebook.com/mansKino | twitter.com/mansKino | draugiem.lv/mansKino.lv