Wonder (2017)

Brīnums (2017)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Drāma.
Režisors: Stephen Chbosky
Pirmizrāde: 2017-09-05
Ilgums: 113 min


Brīnums 2017 apraksts & anotācija

Desmitgadīgais Augusts Pulmens, kas piedzima ar nopietnu sejas defektu un slimības dēļ līdz šim ir mācījies mājās, pirmoreiz dosies uz skolu, lai uzsāktu mācības vietējās skolas 5. klasē. Augija vienaudžiem nebūs viegli pieņemt citādo un aiz neparastās ārienes ieraudzīt to stipro, drosmīgo un labsirdīgo zēnu, ko pazīst viņa mīlošā ģimene. Lai gan Augijs pūlēsies būt tāds pats kā citi skolēni, viņš tikai vēlreiz apliecinās, ka ir īpašs, un ne jau neparastā izskata dēļ. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Wonder 2017 apraksts & anotācija

Based on the New York Times bestseller, WONDER tells the incredibly inspiring and heartwarming story of August Pullman, a boy with facial differences who enters fifth grade, attending a mainstream elementary school for the first time.

Wonder Brīnums aktieri


Wonder Brīnums atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Brīnums online latviski

Brīnums online

Brīnums online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Wonder online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Wonder latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Wonder Brīnums 2017 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.