Zero Dark Thirty (2012)

Slepenā operācija "30 pēc pusnakts" (2012)

6 6/7 (2 vērtējumi)

Žanrs: Trilleris.
Režisors: Kathryn Bigelow
Pirmizrāde: 2012-12-19


Slepenā operācija "30 pēc pusnakts" 2012 apraksts & anotācija

Desmit gadus labākie armijas un izlūkdienestu speciālisti visā pasaulē slepus strādāja, nodevušies vienam mērķim: notvert pasaules bīstamāko noziedznieku - starptautiskās teroristu organizācijas „Al Qaeda” līderi Osamu bin Ladenu. Pirmo reizi uz lielā ekrāna tik atklāti un detaļās tiek stāstīts par slepenās operācijas gaitu.Filma SLEPENĀ OPERĀCIJA „30 PĒC PUSNAKTS”, ko veidojusi godalgotā režisore Ketrīna Bigelova („Sapieris”), nominēta ASV kinoakadēmijas balvai „Oscar” labākās filmas kategorijā. Labākās aktrises „Oscar” balvai nominēta arī Džesika Časteina, kas par šo lomu jau saņēmusi „Zelta globusu”.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Zero Dark Thirty 2012 apraksts & anotācija

The Navy SEAL Team 6 tracks down wanted terrorist Osama bin Laden.

Zero Dark Thirty Slepenā operācija "30 pēc pusnakts" aktieri


Zero Dark Thirty Slepenā operācija "30 pēc pusnakts" atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (2)

Ļoti labi pasniegts stāsts. Lia arī nedaudz populistisks, tomēr filmu bija interesanti un patīkami skatīties. nekas netika pārspīlēts, vislaik tika saglabāta intriga un interese, Filma nedaudz atgādināja seriālu Homeland.

| Vērtējums: 6/7
–1

Lai arī filmas sižets ir salīdzinoši mierīgs un visiem jau tāpat skaidri zināms, tas neko nemaina. Varbūt ”aizraujoša” būtu par smagu teikts, bet bija interesanti. Pat ļoti! Pasniegts tik labi, ka ne mirkli nebija laika novērst domas citur.

| Vērtējums: 6/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Slepenā operācija "30 pēc pusnakts" online latviski

Slepenā operācija "30 pēc pusnakts" online

Slepenā operācija "30 pēc pusnakts" online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Zero Dark Thirty online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Zero Dark Thirty latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Zero Dark Thirty Slepenā operācija "30 pēc pusnakts" 2012 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.