12 Strong (2018)

Kavalērija (2018)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Drāma, Karš.
Režisors: Nicolai Fuglsig
Pirmizrāde: 2018-01-19


Kavalērija 2018 apraksts & anotācija

Kara drāmas "Kavalērija" darbība risinās laikā pēc 11. septembra teroraktiem, kad Afganistānā tika iesūtīta pirmā ASV īpašo spēku vienība, kam bija uzticēts grūti paveicams uzdevums – pārliecināt Ziemeļu alianses ģenerāli apvienot spēkus ar amerikāņiem cīņā pret kopīgo ienaidnieku: talibiem un "Al Qaeda". Sarežģītajos kalnu apstākļos kareivjiem ne tikai jāpārvar savstarpējā neuzticēšanās un kultūru atšķirības, bet arī jāielieto kaujā afgāņu kavalēristu primitīvā kaujas taktika. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

12 Strong 2018 apraksts & anotācija

12 Strong tells the story of the first Special Forces team deployed to Afghanistan after 9/11; under the leadership of a new captain, the team must work with an Afghan warlord to take down the Taliban.

12 Strong Kavalērija aktieri


12 Strong Kavalērija atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Kavalērija online latviski

Kavalērija online

Kavalērija online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur 12 Strong online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā 12 Strong latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

12 Strong Kavalērija 2018 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.