Chronicle (2012)

Hronikas veidotāji (2012)

6.4 6.4/7 (9 vērtējumi)

Žanrs: Drāma, Šausmu.
Režisors: Josh Trank
Pirmizrāde: 2012-02-03


Hronikas veidotāji 2012 apraksts & anotācija

Endrjū ir 17 gadu un viņš ir paradis filmēt katru savas dzīves mirkli, lai savāktu pierādījumus par tēva pāridarījumiem. Kādu vakaru viņš dodas uz ballīti kopā ar diviem draugiem un novēro neparastu objektu. Drīz viņi atklāj, ka ar domām spēj pārvietot priekšmetus, lidināties un darīt citas tikpat neparastas lietas. Lai gan sākumā viņi par neparastjām spējām ir sajūsmā un izpriecājas no sirds, jaunieši drīz vien atklāj, ka to pielietošana var kļūt bīstama. Nākas izvērtēt, vai viņu „izlēcieni” ir pieļaujami, jo kļūst skaidrs, ka viņi nespēj uzņemties pilnu atbildību par savas rīcības sekām.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Chronicle 2012 apraksts & anotācija

Three high school friends gain superpowers after making an incredible discovery. Soon, though, they find their lives spinning out of control and their bond tested as they embrace their darker sides.

Chronicle Hronikas veidotāji aktieri


Chronicle Hronikas veidotāji atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (1)
–1

es noskatijos traileri un man patik

| Vērtējums: 7/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Hronikas veidotāji online latviski

Hronikas veidotāji online

Hronikas veidotāji online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Chronicle online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Chronicle latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Chronicle Hronikas veidotāji 2012 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.