Driven (2018)

Afēra ar nākotnes auto (2018)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Biogrāfija, Drāma, Trilleris.
Režisors: Nick Hamm
Pirmizrāde: 0000-00-00
Ilgums: 108 min


Afēra ar nākotnes auto 2018 apraksts & anotācija

DeLorean - leģendārais auto no filmas "Atpakaļ nākotnē" bija iecerēts kā šedevrs, kam jāpārsteidz ikviens. Dzīšanās pēc miljoniem, krāpšana un pat narkotikas - viss tika darīts šī, ultra modernā auto vārdā. Kas no tā sanāca? Dārga grabaža uz četriem riteņiem, kurai ir virkne nelabojumu trūkumu. Bet, neskatoties uz to, DeLorean tiešām kļuva par leģendu. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Driven 2018 apraksts & anotācija

After he's busted for smuggling coke on his plane, Jim Hoffman has a chance to start over in a lush, affluent suburb of San Diego. Jim and his wife, Ellen are surprised to find maverick auto mogul John DeLorean lives in a glamorous house down the street. Soon an unexpected friendship forms between the two men, just as John's new venture--the DeLorean Motor Company--is taking off. But with the FBI pushing Jim to inform on his flashy former dealer, Morgan Hetrick and John's financing falling through the cracks, things are far from idyllic...and about to take a dark turn. Based on the real events that would become the celebrity scandal of it's generation.

Driven Afēra ar nākotnes auto aktieri


Driven Afēra ar nākotnes auto atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Afēra ar nākotnes auto online latviski

Afēra ar nākotnes auto online

Afēra ar nākotnes auto online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Driven online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Driven latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Driven Afēra ar nākotnes auto 2018 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.