Gringo (2018)

Gringo (2018)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Komēdija, Drāma.
Režisors: Nash Edgerton
Pirmizrāde: 2018-03-09


Gringo 2018 apraksts & anotācija

Godprātīgs farmācijas kompānijas darbinieks Herolds komandējuma laikā Meksikā iekuļas pamatīgās nepatikšanās. Nu viņa liktenis ir atkarīgs no nodevīgu kolēģu žēlastības, vietējiem narkobaroniem un slepeno operāciju algotņa ar apšaubāmu morāli. Herolds cenšas izdzīvot arvien bīstamākās situācijās, galu galā pārkāpjot robežu, kas šķir likumpaklausīgu pilsoni no meklēta noziedznieka. Gluži nevilšus rodas jautājums: vai viņš tiešām nesaprot, ko dara, vai tomēr ir divus soļus priekšā visiem? Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Gringo 2018 apraksts & anotācija

GRINGO, a dark comedy mixed with white-knuckle action and dramatic intrigue, explores the battle of survival for businessman Harold Soyinka (David Oyelowo) when he finds himself crossing the line from law-abiding citizen to wanted criminal.

Gringo Gringo aktieri


Gringo Gringo atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Gringo online latviski

Gringo online

Gringo online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Gringo online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Gringo latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Gringo Gringo 2018 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.