Inception (2010)

Pirmsākums (2010)

6.2 6.2/7 (59 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Piedzīvojumu, Zinātniskā fantastika, Trilleris.
Režisors: Christopher Nolan
Pirmizrāde: 2010-07-16


Pirmsākums 2010 apraksts & anotācija

Doms Kobbs - augstas klases profesionālis, kurš ir absolūti labākais vērtīgas informācijas iegūšanā no jebkura cilvēka, kura sapņu pasaulē viņš ir iekļuvis. Būdams ļoti pieprasīts korporatīvajā spiegošanā, Kobbs ir starptautiska līmeņa bēglis, kuru vajā gan konkurenti, gan arī likumsargi. Piekritis veikt pēdējo uzdevumu, Kobbs ar savu palīgu grupu iekļūst kāda jauna biznesmeņa sapņos, lai ar to palīdzību atrastu vajadzīgo informāciju šī darba pasūtītājam. Ejot cauri daudzajiem līmeņiem prātam neaptveramajā un vizuāli iespaidīgajā sapņu pasaulē, Kobbs cenšas rast atbildes uz pagātnes notikumiem savā personīgajā dzīvē, kā arī ar jebkuriem līdzekļiem perfekti paveikt ideālu noziegumu. Lomās: Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, Cillian Murphy, Ken Watanabe, Ellen Page, Marion Cotillard, Michael Caine, Tom Hardy, Tom Berenger. Režisors: Christopher Nolan Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Inception 2010 apraksts & anotācija

In a world where technology exists to enter the human mind through dream invasion, a highly skilled thief is given a final chance at redemption which involves executing his toughest job till date, Inception.

Your mind is the scene of the crime

Inception Pirmsākums aktieri


Inception Pirmsākums atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (13)
+1

Lieliska aktierspele..lieliskas specefektu ainas un galvenais ka filamai ir sizhets un doma no sakuma lidz filmas pedejai sekundei,kas tgd ir diezgan pamaz...

| Vērtējums: 7/7
+1

Jā, es pēc tās filmas tiešām kā pēc sapņa, viņa bija tik nereāla, komplicēta, aizraujoša !!! Visiem iesaku, labs nopietns gabals !!!

| Vērtējums: 7/7
+1

Pēdējo gadu viena no labākajām Holivudas filmām. Brītiņš paiet kamēr izdodas "atiet" no sižeta. Daži sīkumi kaitina, bet kopumā lielisks attēla, aktierspēles un mūzikas (Hans Zimmer) baidījums.

| Vērtējums: 7/7

Viena no izcilākajām filmām šajā žanrā,kas aizrauj no pirmās minūtes līdz beigām.. filma kuru var skatīties vel un vel! Cepuri nost režisoram par izdomu ,un aktieriem par izcilo aktierspēli.

| Vērtējums: 7/7

man atika taa fantastikas deva,kas reizee liekas tik reaala

| Vērtējums: 5/7

saliidzinot ar to ko tagad raada un veido, prasot par to naudu, jaasaka ka ljoti laba filma, paldies

| Vērtējums: 6/7

.

| Vērtējums: 7/7

top 5 filma

| Vērtējums: 6/7

Filma, kas nu ir ierindojusies pie manām mīļākajām filmām, filma, kuru var skatīties vēl un vēl, filma, kura liek domāt, ne tikai skatīties, filma, kura ir lieliski izdomāta un lieliski parādīta, es uzskatu, ka ir jāredz!!!

| Vērtējums: 7/7
–1

Filma, kuru var skatīties arī vairākas reizes

| Vērtējums: 6/7
–1

Ir vērts noskatīties, ļoti laba filma.

| Vērtējums: 6/7
–2

Patika

| Vērtējums: 6/7
–2

laba!

| Vērtējums: 7/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Pirmsākums online latviski

Pirmsākums online

Pirmsākums online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Inception online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Inception latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Inception Pirmsākums 2010 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.