Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)

Juras laikmeta pasaule: Kritusī karaliste (2018)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Piedzīvojumu, Zinātniskā fantastika.
Režisors: J.A. Bayona
Pirmizrāde: 2018-06-22


Juras laikmeta pasaule: Kritusī karaliste 2018 apraksts & anotācija

Dinozauri vēl nekad iepriekš nav bijuši tik tuvu... Pagājuši četri gadi kopš izklaides parku “Juras laikmeta pasaule” izpostīja brīvībā izkļuvušie dinozauri. Cilvēki ir pametuši salu, un tagad šeit mājo tikai šie milzu dzīvnieki. Kad pamostas salā esošais vulkāns, un kuru katru dienu ir gaidāms izvirdums, apdraudot dinozauru drošību, kāda privāta organizācija uzaicina Ouenu (Kriss Prats) un Klēru (Braisa Dalasa Hovarda) piedalīties glābšanas operācijā, lai no salas evakuētu tur mītošos dzīvniekus. Viņi ierodas salā, un drīz vien ir skaidrs, ka glābšanas operācija ir tikai aizsegs kādam lielākam plānam… "Juras laikmeta pasaule: Kritusī karaliste" ir jaunākā filma vienā no pasaulē aizraujošākajām piedzīvojumu filmu franšīzēm - tā būs atkalredzēšanās ar iemīļotajiem varoņiem Ouenu un Klēru un lielākajām filmas zvaigznēm - dinozauriem. Laipni lūgti "Juras laikmeta pasaulē"! Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filma 3D formātā. *Atsevišķos kinoteātros arī 2D. Sīkāka informācija par formātiem - kinoteātru repertuāros.

Jurassic World: Fallen Kingdom 2018 apraksts & anotācija

When the island's dormant volcano begins roaring to life, Owen and Claire mount a campaign to rescue the remaining dinosaurs from this extinction-level event.

Jurassic World: Fallen Kingdom Juras laikmeta pasaule: Kritusī karaliste aktieri


Jurassic World: Fallen Kingdom Juras laikmeta pasaule: Kritusī karaliste atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Juras laikmeta pasaule: Kritusī karaliste online latviski

Juras laikmeta pasaule: Kritusī karaliste online

Juras laikmeta pasaule: Kritusī karaliste online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Jurassic World: Fallen Kingdom online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Jurassic World: Fallen Kingdom latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Jurassic World: Fallen Kingdom Juras laikmeta pasaule: Kritusī karaliste 2018 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.