Killers (2010)

Slepkavu pārītis (2010)

4.5 4.5/7 (53 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Komēdija, Romantika, Trilleris.
Režisors: Robert Luketic
Pirmizrāde: 2010-06-04


Slepkavu pārītis 2010 apraksts & anotācija

Spencer(Ashton Kutcher) – vienkāršs slepkava, kas par lielu naudu strādā valdības labā. Taču, satiekot apburošo un smaidīgo datorspeciālisti Jen(Katherine Heigl), kas mēģina atjēgties no smagas skiršanās ar boyfriend, viņš pamet savas riskantās nodarbes, lai izveidotu liegu ģimenes ligzdu… Trīs gadi ideālas laulības paiet kā viena diena, un savas trīsdesmitās dzimšanas dienas svinībās Spencer negaidīti uzzina, ka viņu grib likvidēt. Turklāt šim nolūkam noalgotie slepkavas visus šos gadus vērojuši laimīgo pārīti. Slepkavas varētu izrādīties ikviens - draugi, kaimiņi, tuvākā veikala pārdevējs, pat visparastākais vecais onkulīts, kas lēnam šķērso ielu – arī viņš izskatās pietiekami aizdomīgs! Un nu Spencer un Jen visu pamet un bēg

Killers 2010 apraksts & anotācija

A vacationing woman meets her ideal man, leading to a swift marriage. Back at home, however, their idyllic life is upset when they discover their neighbors could be assassins who have been contracted to kill the couple.

One Day Is A Enough For You!

Killers Slepkavu pārītis aktieri


Killers Slepkavu pārītis atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (5)
+1

Diezgan smiekliiga komedija ar nelielu trillera zanra pieskanu un parparem romantikas. Man patika. Ideala noskanojuma uzlaboshanai vai ari vakara kino.

| Vērtējums: 5/7
+1

Dažas epizodes bija interesantas un lika smaidīt..vienu reizi var noskatīties ;)

| Vērtējums: 5/7

pefekts scenarijs laba aktiermaksa aizrojosa

| Vērtējums: 7/7

Diezgan smiekliiga komedija ar nelielu trillera zanra pieskanu un parparem romantikas. Man patika. Ideala noskanojuma uzlaboshanai vai ari vakara kino.

| Vērtējums: 7/7

bija par ko pasmieties forsha

| Vērtējums: 7/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri (7)
+1

Piektdienas, sestdienas vakara "vieglā" filma :)

Līga Orupa | Vērtējums: 4
+1

Var skatīties, bet nekas īpašs. Sižeta līnijā pietrūka kulminācijas vai kādu spēcīgu pagrezienu. Vēlreiz noteikti neskatīšos.

Zane Zamuška | Vērtējums: 4
+1

Eštons lomai neder, jūtu ķīmija/ticamība mērāma negatīvos skaitļos. Ļoti neveiksmīga filma. Noskatīties jau var, bet nekādu prieku no tā negūsi.

Elīza Jordāne | Vērtējums: 3
+1

šī filma nespēja noturēt manu uzmanību, izņemot vienu momentu, kur Kačers parādījās savā gandrīz kailajā būtībā, sagatavojies (sakačājies), kā kārtīgam aktierim nākas :D bet filma nepatika. sižets neaizrāva, un priekš asa sižeta filmas, trūka spraiguma

Elīna Kadakovska | Vērtējums: 1

Nu dažas smieklīgas epizodes tur bija...

mansKino.lv Zelta fonds | Vērtējums: 3

Likās tāda mazliet vienmuļa..

Andis Silakaktiņš | Vērtējums: 4
–1

smiekliga

Baiba Ozola - Ozoliņa | Vērtējums: 3

Slepkavu pārītis online latviski

Slepkavu pārītis online

Slepkavu pārītis online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Killers online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Killers latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Killers Slepkavu pārītis 2010 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.