The Hunger Games: Catching Fire (2013)

Bada spēles: Spēle ar uguni (2013)

6.7 6.7/7 (6 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Piedzīvojumu, Trilleris.
Režisors: Francis Lawrence
Pirmizrāde: 2013-11-22


Bada spēles: Spēle ar uguni 2013 apraksts & anotācija

Izdzīvojusi asinis stindzinošajās Bada spēlēs, Katnisa (aktrise Jennifer Lawrence) ne tikai ar izveicību gūst uzvaru, bet arī valsts varai liek atzīt divkāršo – viņas un Pīta (aktieris Josh Hutcherson) – uzvaru. Pēc drošas nonākšanas mājās 74. Bada spēļu čempioni ātri vien dodas Uzvarētāju tūrē uz divpadsmit Panamas apgabaliem, ko pārvalda despotiskais Kapitolija prezidents Snovs (aktieris Donald Sutherland).Diemžēl, kaut arī oficiāli atzīta, bet ar atjautību izcīnītā uzvara iepriecina ne visus. Tieši pretēji nekā gaidīja prezidents Snovs, Katnisas un Pīta uzvara nenostiprina valsts varas ietekmes zonas. Baiļu ieskautajā Panamā, pastiprinoties nemieriem, meitene drīzi vien kļūst par briestošās sacelšanās un cerības par labāku rītdienu simbolu, tāpēc rūpju pārņemtā Kapitolija vara nolemj, ka labākais veids, kā visu atgriezt savās sliedēs – iemīlējušos Pītu un Katnisu vēlreiz izsaukt uz Arēnu un veiksmes gadījumā no abiem atbrīvoties. Pēc prezidenta norādījuma valstī sāk organizēt īpašas Gadsimta ceturkšņa Bada spēles, par kuru dalībniekiem kļūst pēdējo 25 spēļu čempioni, kas ir daudz spēcīgāki nekā pirms gada uzvarējušie pusaudži.Atkal Arēnā nonākušajai Katnisai vēlreiz jādemonstrē gudrība un jāuzvar, lai izglābtu sevi un tuviniekus. Diemžēl, bet izskatās, ka veiksme čempionei ir pagriezusi muguru... Bet vai apņēmības pilnā meitene pakļāvīgi samierināsies ar neizbēgamo likteni, vai uzdrīkstēsies cīnīties pret sistēmu līdz pēdējam elpas vilcienam?Visas atbildes dinamiskajā, negaidītu sižeta pavērsienu, kaisles, piedzīvojumu un briesmu piesātinātajā filmā „Spēle ar uguni” kinoteātros jau no 22.novembra.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

The Hunger Games: Catching Fire 2013 apraksts & anotācija

The continuing adventures of Katniss Everdeen, which take place in a futuristic dystopian world, as she prepares for the Quarter Quell.

The Hunger Games: Catching Fire Bada spēles: Spēle ar uguni aktieri


The Hunger Games: Catching Fire Bada spēles: Spēle ar uguni atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (1)

Ļoti jauka,aizraujoša!

| Vērtējums: 6/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Bada spēles: Spēle ar uguni online latviski

Bada spēles: Spēle ar uguni online

Bada spēles: Spēle ar uguni online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur The Hunger Games: Catching Fire online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā The Hunger Games: Catching Fire latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

The Hunger Games: Catching Fire Bada spēles: Spēle ar uguni 2013 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.